Вчені: Щоб схуднути, треба їсти із зав'язаними очима

Вчені вважають, що вимкнення світла або надягання пов'язки на очі під час їжі може допомогти швидко скинути вагу
Depo.Життя
25 лютого 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Дослідники з Констанцського університету Німеччини заявили, що для ефективного схуднення важливо їсти при вимкненому світлі або із зав'язаними очима, передає depo.ua з посиланням на The Independent.

Цей простий трюк працює тому, що люди їдять не заради задоволення, а тільки, щоб заповнити необхідну кількість калорій. Це також вводить в оману ту частину мозку, яка турбується, що їжа, яку людина не бачить, може бути не свіжою.

У рамках експерименту вчені запросили 90 студентів, 50-тьом з яких очі закрили гірськолижними масками. Всім учасникам запропонували поласувати вишневим, карамельним і ванільним морозивом.

Через 15 хвилин вчені забрали морозиво і запропонували людям відповісти на запитання про те, наскільки ситими вони себе відчували і скільки морозива вони імовірно з'їли.

З'ясувалося, що студенти, які їли морозиво в масках, з'їдали значно менше тих, хто насолоджувався десертом з відкритими очима. Крім того, ці люди занадто переоцінювали кількість з'їденого.

Експерти вважають, що під час трапези із закритими очима у людини загострюються інші відчуття і бажання наситити організм зменшується. Таким чином, позбавлення можливості бачити їжу знижує силу візуального стимулювання, відповідно – може привести до поступової втрати ваги.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя