Вчені розповіли, як швидко залагодити конфлікт з жінкою

Американські вчені визначили найкращий спосіб поведінки під час сварки з жінкою
Depo.Життя
5 квітня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua

Фахівці Каліфорнійського університету в Берклі провели дослідження з метою визначити найбільш сприятливу для відносин лінію поведінки під час конфлікту з коханою, повідомляє depo.ua з посиланням на Men's Health.

В ході експерименту подружні пари обговорювали неприємні для них теми у присутності вчених, і демонстрували помітне зниження рівня щастя і довіри до партнера. Ті учасники експерименту, які сварилися і не приходили до розуміння, відзначали погіршення відносин, однак ті пари, які в ході конфлікту намагалися зрозуміти його точку зору, відзначали поліпшення відносин навіть незважаючи на те, що не приходили до "спільного знаменника" під час сварки.

Таким чином, фахівці встановили, що усунути негативний вплив сварок і конфліктів на відносини партнерів вдасться лише в тому випадку, якщо співрозмовник відчує, що його розуміють.

Це пов'язано з тим, що почуття взаєморозуміння активує частини мозку, пов'язані з винагородою і, до несподіванки, може підвищити настрій навіть в розпал самої гарячої дискусії, відзначають фахівці. Зокрема, після того, як один з учасників конфлікту відчує, що його розуміють, він зможе пом'якшити тон, подивитися на ситуацію з іншого боку і спробувати знайти компроміс.

Фахівці відзначають, що в ході сварки зовсім не обов'язково погоджуватись з усіма висловлювання партнера, однак зізнавшись, що ви розумієте співрозмовника, вдасться набагато швидше вирішити конфлікт.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя