Вчені розкрили таємницю зникнення другої шкарпетки

Британські вчені заявили, що їм вдалося розкрити таємницю других шкарпеток, які зникають, а також представили формулу, які шанси у цього текстильного виробу на зникнення
Depo.Життя
26 квітня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua

Саме дослідження замовила компанія Samsung, передає depo.ua з посиланням на Lenta.ru.

Дослідники з'ясували, що шкарпетки зникають не через надприродні причини, і їх, всупереч жартівливій заяві фізика Стівена Хокінга, не затягує в чорні діри. Вони опитали дві тисячі осіб (про прання білизни та інші побутові звички).

З'ясувалося, що зникнення шкарпеток найбільше пов'язано зі складом білизни, яка завантажується в пральну машину. Підсумкова формула ("індекс втрати шкарпеток") виглядає так: (L(p x f) + C(t x s)) - (P x A).

"L" в ній означає "обсяг прання" - розраховується множенням кількості членів сім'ї ("p") на частоту прання в тиждень ("f"). "С" відповідає складності прання: кількість різних типів білизни (темні тканини, синтетичні тканини, шерсть), яка обробляється за тиждень ("t") помножена на кількість випраних за той же тиждень шкарпеток. "P" (любов до прання) віднімається від суми "L" і "C".

Вимірюється "P" за шкалою від одного до п'яти (де один означає - "терпіти не можу прати одяг"). Крім того, "P" множиться на "А" - увага до прання (чи перевіряють кишені в одязі, чи вивертають рукави).

Формула показала: чим більший обсяг прання, тим більша ймовірність втратити шкарпетки. Крім того, вчені визначили основні причини зникнення шкарпеток: текстильні вироби падають за батареї, потрапляють в різні сеанси прання і губляться, і, нарешті, об'єднуються не зі своєю парою.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя