Вчені назвали прийом, який допомагає залишатися спокійним у будь-якій ситуації

Американський нейробіолог Деніел Левітін і психолог Гері Кляйн розповіли, який прийом дозволяє залишатися спокійним у стресових ситуаціях
Depo.Життя
29 червня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua

Стрес затуманює думки людини і заважає контролювати емоції. Левітін і Кляйн стверджують, що впоратися зі стресом можна ще до того, як він стався, передає depo.ua з посиланням на Care2.

Для того, щоб бути спокійним і стриманим, експерти радять виконувати техніку пре-мортем.

Пре-мортем – це управлінська стратегія, під час якої менеджер уявляє, що його проект провалився. Таким чином ще до кінцевого результату співробітники визначають і аналізують потенційні ризики та загрози. При цьому команда менеджерів розробляє профілактичні способи захисту свого проекту і грамотні варіанти виходу з можливої кризової ситуації.

Учені зазначають, що техніка працює не тільки в сфері бізнесу, але і в повсякденному житті. Оскільки практично всі люди потрапляють у ситуації підвищеного занепокоєння і переживають дні особливої завантаженості, вони можуть заздалегідь підготуватися до уникнення стресу і часткового зняття напруги.

Наприклад, часто вранці трапляється так, що людина не встигає зібрати на роботу обід, не може знайти ключі або парасольку. Щоб запобігти ранковим нервам, підготувати все необхідне можна з вечора. За такою ж аналогією можна вберегтися від багатьох інших проблем.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя