Вчені назвали нові небезпечні наслідки глобального потепління

Підвищення температури світового океану викличе зростання інфекційних захворювань
Depo.Життя
23 серпня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua

Зростання температурних показників світового океану може збільшити кількість небезпечних бактерій в північних морях, що, в свою чергу призведе до збільшення кількості інфекційних захворювань, повідомляє depo.ua з посиланням на УкрМедіа.

Як зазначають італійські вчені, кількість збудників різних інфекцій з часом зростає в океанських і морських водах в результаті глобального потепління. В даний час така загроза не виглядає критичною, разом з тим, з урахуванням динаміки глобального потепління, танення льодовиків і підвищення температури повітря і води, така проблема буде ставати все більш актуальною.

Дослідники виміряли індекс відносної чисельності, щоб проконтролювати, чим бактерії відрізняються один від одного з плином часу. Експерти виявили, що рівні мікробів виросли разом з температурою води. Наявність мікробів пояснює, чому в Північній Європі з'являється все більше штамів vibrio — інфекцій серед людей, які плавали і пірнали у прибережних водах в період спеки.

Нагадаємо, що вчені всього світу також прогнозують , що глобальні зміни клімату вже в недалекому майбутньому змусять десятки і сотні мільйонів людей покинути звичні місця проживання.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя