Вчені назвали найнебезпечнішу для здоров'я соцмережу

Дослідники вважають Instagram найбільш небезпечною для здоров'я соцмережею

Depo.Життя
19 травня 2017 17:07
ФОТО: depo.ua

Цей сайт більше інших популярних соцмереж змушує молодих людей відчувати себе пригніченими і самотніми, передає Depo.ua з посиланням на CNBC.

Такі дані представники Королівського товариства громадського здоров'я RSPH і Руху за здоров'я молоді отримали, опитавши 1479 осіб у віці від 14 до 24 років.

У рамках дослідження були проаналізовані YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter. З цього списку найбільш позитивним іміджем може похвалитися YouTube. Далі йдуть Twitter і Facebook. А ось Instagram і Snapchat багато опитаних пов'язали з такими поняттями, як "самотність", "депресія", "тривога", "створення зовнішнього іміджу".

"Цікаво, що Instagram і Snapchat опинилися в кінці рейтингу в контексті психічного здоров'я і благополуччя - обидві платформи спрямовані на зображення, і, певно, змушують молодих людей відчувати себе неповноцінними і викликати тривогу", - зазначає глава Королівського товариства охорони здоров'я Ширлі Крамер.

Дослідники попереджають, що соцмережі можуть посилювати проблеми з психікою у молоді, але зможуть і надавати позитивний вплив.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя