Вчені: Келих вина може замінити тренування в спортзалі

Один келих сухого червоного вина замінює одне інтенсивне тренування в спортзалі
Depo.Життя
25 грудня 2015 21:05
ФОТО: depo.ua

Такий висновок в ході дослідження зробили співробітники Альбертського університету Канади, пише depo.ua з посиланням на Metro.

Червоний виноград, з якого робиться вино, містить у собі речовину, яку вчені називають "королем" антиоксидантів - ресвератрол, що прискорює рух крові по тілу і позитивно впливає на м'язові тканини.

Раніше команда міжнародних фахівців дійшла висновку, що червоне вино повинні регулярно вживати ведуть люди ледачі і ті, які малорухливий спосіб життя. Дослідники Альбертського університету науковим шляхом підтвердили цей висновок.

Вчені протягом певного часу давали лабораторним гризунам ресвератрол. В ході експерименту дослідники помітили, що після вживання цієї речовини у піддослідних мишей покращилася робота серця, підвищилася фізична активність і навіть почала зміцнюватися м'язова система.

Автори дослідження порівняли користь від вживання ресвератрола з ефектом від інтенсивного тренування і дійшли висновку, що регулярне вживання цієї речовини цілком може позбавити від необхідності ходити в спортзал.

Куратор дослідження Джейсон Дейк пояснює, що людині, якій ніколи ходити в спортзал, досить випивати щодня всього один келих хорошого червоного вина, тобто не більше 150-200 мілілітрів, і він буде отримувати той самий ефект, що і від регулярних інтенсивних тренувань. При цьому вчений нагадав, що зловживання алкоголем згубно позначається на здоров'ї людини, як і надмірні виснажливі тренування.

Відзначимо, що це не єдина користь, яку може принести вино. У більш ранніх дослідженнях вчені з'ясували, що червоне вино захищає від вікових захворювань і продовжує молодість, а також зміцнює серце у діабетиків.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя