UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені дізналися найпоширеніші причини розлучень у подружжях

У сучасному світі розлучення – одна з найскладніших соціальних проблем. Варто зазначити, що лише в Україні за рік розлучається близько 200 тисяч пар. Звичайно, це є великим стресом для обох партнерів. Тому вчені вирішили з'ясувати, які основні причини розлучень у подружжях

У новому дослідженні, опублікованим у "Журналі сексу та подружньої терапії", найпоширеніші причини розлучень людей певним чином грунтуються на відсутності емоційної реалізації, передає Depo.ua.

Дослідники опитали понад дві тисячі нещодавно розлучених чоловіків і жінок (із середнім віком у 45 років), й близько 40% рецензентів заявили, що їх розлучення мало конфлікт.

Отже, які ж найпоширеніші причини розлучення, на думку вчених, переслідують молоді пари?

По-перше, це відсутність любові чи близькості.

Це було найбільш цитованою причиною розлучення. Близько 47% респондентів вказали на відсутність любові у їхньому шлюбі, що призвело до їх розлучення. Деякі приклади відповідей: "Я не відчував до нього почуттів" та "Він більше не любив мене після того, як ми прожили разом 20 років" тощо.

По-друге, це небажання комунікувати.

Близько 44% учасників дослідження назвали проблеми комунікації як одну з основних причин розлучення. Так, одна з респондентів заявила, що її чоловік "небагато розмовляв", що призвело до розвитку негараздів у відносинах з часом.

По-третє, це нестача у відносинах співчуття, поваги чи довіри.

Нестача цих основних якостей стосунків стала третьою найпопулярнішою причиною розлучення. Чоловіки і жінки пояснювали, що "нездатність відновити довіру" або "порушення довіри" змусили їх припинити шлюб.

Ще частина опитаних людей назвали "втрату поваги" основним фактором їх розлучення, хоча деякі психологи кажуть, що повага може бути навіть більш важливою, ніж любов у стосунках.

По-четверте, це різний світогляд.

В ідеальному світі партнери разом гармонійно співіснують і мають однакові зацікавленості. Тому, згідно з дослідженням, четверта найпоширеніша причина розлучення – різні бачення.

Більшість респондентів відповідали так: "Ми раптом стали занадто різними щодо цінностей та поглядів" та "Ми обоє хотіли чогось іншого у своєму житті".

Нагадаємо, вчені вважають, що мужні обличчя і чоловіки, які носять бороду, оцінювалися як більш привабливі, ніж жіночі або чисто виголені чоловічі обличчя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"