Вчені дізналися ідеальну кількість секс-партнерів для чоловіків і жінок

Дослідники підрахували, скільки статевих партнерів в ідеалі повинна за все життя мати людина
Depo.Життя
22 січня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Популярний західний сайт знайомств Illicit Encounter провів опитування серед тисячі представників обох статей, щоб з'ясувати, яка оптимальна кількість сексуальних партнерів має бути у людини, з якою вона потенційно могла б будувати відносини. У результаті з'ясувалося, що бездоганна сексуальна історія, як для чоловіків, так і для жінок, включає в себе близько 10 партнерів, пише depo.ua з посиланням на Mirror.

Автори дослідження стверджують, що люди, які мали більше 10 статевих партнерів, можуть сприйматися в негативному ключі, в той час, як тих, у кого за все життя було менше 10 партнерів, можуть запідозрити в недосвідченості.

Найпопулярнішою відповіддю серед представників обох статей виявився інтервал між 8 і 12 партнерами в сексуальній історії. За нього віддали свої голоси 38 % жінок і 37 % чоловіків. Другим по популярності – від чотирьох до восьми партнерів, цей варіант відповіді обрали 24 % жінок і 28 % чоловіків.

Крім того, в ході опитування з'ясувалося, що більшість жінок і чоловіків не хочуть знати сексуальну історію свого партнера. Всього 35 відсотків представниць прекрасної статі зізналися, що хочуть знати кількість секс-партнерів свого коханого, в той час як 65% респонденток повідомили, що не хотіли б підраховувати колишніх коханок обранця.

Чоловіки так само не бажають знати секс-історію своїх коханих: всього 30% респондентів хотіли б знати, зі скількома чоловіками у їх партнерки були сексуальні стосунки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя