Варфоломєєва розповіла, які знущання пережила в полоні

Луганська журналістка Марія Варфоломєєва розповіла про знущання, яких зазнала, перебуваючи у полоні терористів
Depo.Життя
3 березня 2016 18:57
ФОТО: depo.ua
Варфоломєєва розповіла, які знущання пережила в полоні
Варфоломєєва розповіла, які знущання пережила в полоні

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала Уповноважений президента з врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"Марія шепоче, що вже потім, пізніше, до неї не застосовували силу, а спочатку бувало. А поряд, в сусідніх підвальних камерах сиділи чоловіки, до яких застосовували і електрошок, і дубини. Вона розпитувала про звільнених тиждень тому знайомих - Чуприніна, Мазанька і Мавріна, з якими утримувалися в сусідніх камерах. Каже, що в одного з хлопців, якого ми забрали у важкому психологічному стані, на голові були вм'ятини від ударів дубинкою. Мабуть, його дуже сильно били", - написала Геращенко.

Вдавалися терористи і до психологічного тиску на полонених.

"Найстрашніший тиск - це психологічний. Коли щодня тебе принижують і стверджують, що ти нікому не потрібен. Коли видають довідку "про звільнення", вивозять на блокпост, а звідти перевозять в іншу тюрму. Маша показала довідку про своє "звільнення" влітку 2015 року, після отримання цього папірця вона ще 7 місяців провела в підвалі. І щодня розповідали, що в Україні її кинуть в тюрму за співпрацю з бойовиками, тому, мовляв, сиди", - розповіла Геращенко. 

Варфоломєєва розповіла, які знущання пережила в полоні - фото 1

Варфоломєєва розповіла, які знущання пережила в полоні - фото 2

Нагадаємо, що луганську журналістку Марію Варфоломєєву звільнили з полону бойовиків "ЛНР" 3 березня.

Нардеп Ірина Геращенко, яка брала участь у звільненні бранки, повідомила, кого віддали терористам замість Варфоломєєвої. Це був росіянин, якого помилував президент України Петро Порошенко. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя