"Буржуй" Ніколаєв заснув в автоцентрі, де не схотіли ремонтувати його розбите авто

50-річний актор Валерій Ніколаєв відвідав Автоцентр, де місяць тому влаштував погром, а згодом влаштував ДТП та був змушений відсидіти у СІЗО
Depo.Життя
18 березня 2016 12:34
ФОТО: depo.ua

50-річний актор з незворушним виглядом привіз до автоцентру, де вчинив погром, на евакуаторі свій розбитий "Субару" і зажадав його відремонтувати, повідомляє depo.ua з посиланням на СУПЕР.

Керівництво автосервісу чимало здивувалося, побачивши на порозі зірку, яка минулого разу розтрощила авто в їхньому автоцентрі. Однак актора прийняли і вислухали в приймальні для клієнтів, після чого чемно пояснили, що відмовляються ремонтувати авто через його некоректну поведінку і неоплачений рахунок за минулий ремонт.

Валерій Ніколаєв заснув в автоцентрі, де не схотіли ремонтувати його розбите авто  - фото 1

Проте Ніколаєв відмовився залишити приміщення, розмістившись в зоні відпочинку на дивані, де через якийсь час благополучно заснув. Співробітникам сервісу ледь вдалося розбудити актора і проводити на вихід. Від скандалу в цей раз зірка серіалу "День народження буржуя" утрималася.

Валерій Ніколаєв заснув в автоцентрі, де не схотіли ремонтувати його розбите авто  - фото 2

ФОТО: СУПЕР

Нагадаємо, у кінці лютого зірка серіалу "День народження Буржуя" був затриманий співробітниками поліції в центрі Москви після того, як виїхав на тротуар і пошкодив кілька автомобілів. До цього Ніколаєв майже цілу добу був у розшуку, оскільки на своєму автомобілі збив жінку і зник з місця ДТП.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя