В'ятрович пропонує змінити святкування 8 Березня

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що українцям варто відмовитися від традиційного святкування 8 Березня, щоб уникнути "синхронності" з Росією

За його словами, українське суспільство готове відмовитися від традиції святкування 8 Березня, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Главред".

"Зокрема, тому, що все більше українців розуміє, що ми не можемо жити в одному ритмі з державою-агресором. Ця синхронність у святкуванні якихось дат з країною, яка намагається знищити нашу державу, є тим, що нас послаблює", – упевнений В'ятрович.

Він також зазначив, що серед молодого покоління громадян України відсутній ностальгія по подібним святам.

"Не кажу, що 8 Березня взагалі зникне з календаря, але думаю, що зміниться його ідея і концепція. Ми будемо говорити не про міжнародний жіночий день, а про день боротьби за права жінок", – додав він.

Він підкреслив, що в новий формат "абсолютно зайвим буде вихідний день", який, як вважає В'ятрович, перетворює це свято в "день тортиків і букетиків".

Нагадаємо, у квітні 2017 року Інститут національної пам'яті України запропонував виключити 8 Березня зі списку державних свят, зробивши цей день робочим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія