В Якутії не підтверджують прибуття Сенцова до СІЗО

Уповноважений з прав людини в Якутії Олексій Єфімов не отримував повідомлень про те, що в республіку доставлений український режисер Олег Сенцов
Depo.Життя
22 березня 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  регіональний інформаційний портал "Блокнот Якутск".

"Якщо до мене надійде заява від будь-кого, будь то російські, українські правозахисники чи сам Сенцов, я, звичайно, відвідаю його і перевірю умови утримання і стан здоров'я. Але поки що такої заяви на мою адресу не надходило. У мене також немає підтверджених відомостей про те, що Сенцов вже знаходиться в Якутському СІЗО", - сказав Єфімов.

Нагадаємо, що раніше член Громадської спостережної комісії Челябінської області Росії Тетяна Щур повідомляла, що Олег Сенцов, який відбуває 20-річне ув'язнення за сфальсифікованим звинуваченням, був етапований з Челябінська до СІЗО-1 в Якутську.

Російська влада звинуватила кримчан Сенцова і Кольченка в причетності до терактів у Криму. За сфабрикованим обвинуваченням Сенцова засудили до 20 років ув'язнення, Кольченка - до 10 років у колонії суворого режиму. Російська правозахисна організація «Меморіал» оголосила Сенцова, Кольченка і затриманого разом з ними Геннадія Афанасьєва політичними в'язнями.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя