В УПЦ КП закликають "нічого не кидати" в учасників гундяєвського "піп-параду"

Представники Української православної церкви Київського патріархату закликають не застосовувати будь-якого насилля проти учасників "хресної ходи", організованої УПЦ МП
Depo.Життя
26 липня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря, передає depo.ua.

"Всіх, хто має намір висловлювати у ці дні протест проти позиції Московського патріархату і хто хоч трохи цінує позицію Київського Патріархату – закликаю прислухатися до позиції Патріарха Філарета і нашої Церкви та нічого не кидати в учасників ‪Хода УПЦ МП на Київ‬", - закликав він.

"Публічний образ "жертви агресії", який повинен приховати численні докази справжнього сприяння російській агресії з боку Моспатріархії – саме те, чого МП та Росія намагаються наполегливо досягнути через свою пропаганду. Не допомагайте Лаврову та п. Кирилу Гундяєву в їхній "важкій праці", - зазначив Євстратій Зоря.

В УПЦ КП закликають "нічого не кидати" в учасників гундяєвського "піп-параду" - фото 1

Нагадаємо, "хресна хода" УПЦ МП стартувала на сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на заході України - 9 липня Свято-Успенської Почаївської лаври.

Планується, що дві групи віруючих зустрінуться 27 липня в Києві на Володимирській гірці.

За даними Нацполіції, безпеку під час "хресної ходи" у Києві забезпечуватимуть близько 4,5 тис. співробітників поліції. 

Зазначимо, представники націоналістичних організацій заявляють, що зустрічатимуть "хресну ходу" УПЦ МП у Києві "з яйцями та фарбою"