В УПЦ КП хочуть компенсувати відібране у Криму майно активами УПЦ МП в Україні

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Української православної церкви Київського Патріархату Климент пообіцяв російській владі конфіскації майна Московського Патріархату на території України
Depo.Життя
29 січня 2016 09:41
ФОТО: depo.ua

Про це Климент сказав на прес-конференції в Києві, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

Він зазначив, що це буде зроблено за рішенням міжнародних судів, які розглядатимуть позови України до Росії.

"Я ще і ще раз попереджаю кримську владу і Москву - якщо ви щось зробите, то в судах міжнародних питання майнові будуть розглянуті. (...) І ви компенсуєте все: або за кошти Москви, або за кошти і майна Української православної церкви Московського Патріархату на території України", - сказав Климент.

Він додав, що дані з державного реєстру про все майні УПЦ КП, конфіскованому окупаційною владою в Криму, подані в міністерство юстиції України.

Нагадаємо, що за рішенням окупаційного суду Кримська єпархія УПЦ КП втратила право користуватися першим поверхом орендованого у влади Автономної республіки Крим го триповерхового приміщення, в якому знаходиться єпархіальне управління. На першому поверсі приміщення, які здаються в оренду. За рахунок орендної плати утримується єпархіальне управління, церковний хор кафедрального собору та інші потреби управління. За договором оренди єпархія УПЦ КП мала право на оренду цього приміщення, яке раніше належало Міністерству оборони України, до 2050 року.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя