В університеті біоресурсів вважають фашистами тих, хто не визнає лептонів Кириленко

Спецрада Національного університету біоресурсів і природокористування України підтвердила необхідність навчати студентів псевдонауці
Depo.Життя
13 червня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила старша наукова співробітниця Інституту математики НАН України Ірина Єгорченко.

"Спецрада підтвердила необхідність навчання студентів псевдонауковій маячні, а мене один з членів спецради звинуватив в фашизмі за те, що я проти. Це, звісно, не можна залишати просто так. Включення у навчання лептонної маячні, як виявилось, не прикол справжнього автора компіляції, яку Кириленко видає за докторську дисертацію (ми думали, що здорова людина не може свідомо і серйозно таке нести), а позиція. Треба розуміти, що це позиція високого чиновника, який відповідає за освіту та науку в державі - бо чиновник тисне на МОН та всіх причетних", - розповіла Єгорченко.

Засідання спецради в НУБіП, яка підтвердила докторський ступінь Кириленко, Єгорченко називає ганебним.

Нагадаємо, 17 травня стало відомо, що Спеціалізована вчена рада Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди не знайшла плагіату в докторській дисертації дружини віце-прем'єр-міністра і колишнього міністра культури В'ячеслава Кириленка Катерини.

Раніше в ЗМІ були опубліковані факти щодо масштабного плагіату в докторській дисертації Катерини Кириленко, а також псевдонаукових тверджень у роботі

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя