В Україну прибуло чергове судно з вугіллям із ПАР

В Україну до перевантажувального комплексу ДП "Морський торговельний порт "Південний" 21 жовтня прибуло сьоме в поточному році судно з антрацитом із Південно-африканської республіки (ПАР) для енергетичного холдингу ДТЕК

Depo.Життя
23 жовтня 2017 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу компанії.

Балкер "Leda C" доставив в Україну 75 тис. тонн антрациту. Найближчим часом почнеться розвантаження судна. Потім вугілля попрямує на склади ТЕС.

Антрацит попрямує на Придніпровську та Криворізьку ТЕС, щоби поповнити складські запаси на опалювальний сезон. Це забезпечить ТЕС необхідним ресурсом для виконання свого завдання – підтримання стабільності енергосистем України.

Наразі запаси вугілля на Придніпровській і Криворізькій ТЕС складають 38 і 83 тис. тонн відповідно.

"Ми поставили в Україну вже 450 тис. тонн антрациту з ПАР, що дозволяє нашим ТЕС підстраховувати роботу енергосистеми. З настанням осінньо-зимового періоду їх роль лише посилилася. Тому ДТЕК і далі буде ритмічно покривати потреби ТЕС в імпортному вугіллі, щоб енергосистема зберігала стабільність, а споживачі були впевнені в безперебійному енергопостачанні", – зазначив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

Нагадаємо, 17 вересня в Україну до перевантажувального комплексу ДП "Морський торговельний порт "Південний" прибуло ще одне судно Panamax SEMIRAMIS із антрацитом з Південно-африканської республіки (ПАР) для енергетичного холдингу ДТЕК.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя