В Україну не потрапили ще 26 російських пропагандистських книг

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення з Росії до України 26 книг, які містять ознаки радянської та російської пропаганди

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо.

Держкомтелерадіо відмовило у ввезенні цих книг підприємствам "Центрпроект-Україна", ТОВ "Дресс Шоу", ТОВ "Етніктрейд", ТОВ "Форс Україна" та ПП "Видавництво "Махаон-Україна".

"Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України", — йдеться у повідомленні.

Заборонено ввозити низку дитячих книг, які виходили за радянські часи і "просякнуті комуністичною ідеологією та проілюстровані її символами". Також заборонили ввезення сучасних видань для дітей та юнацтва, які пропагують силові структури Росії або під виглядом дитячих енциклопедій "поширюють міфи про наддержаву Росію" або популяризують російську зброю.

Підприємці не отримали також дозволів на ввезення кількох детективів Максимова, Донцової, сучасних романів Анни и Сергія Литвинових, Осипова та Шевцової, у яких присутня пропаганда силових структур країни-агресора.

Нагадаємо, 3 грудня Україна заборонила ще вісім російських книжок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія