В Україні заборонили ще три російських телеканали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, російські телеканали "RTG TV (Russian Travel Guide)", "Ретро" та "Кіноклуб"
Depo.Життя
14 квітня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні 14 квітня, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Нацради.

"Російські телеканали "RTG TV (Russian Travel Guide)", "Ретро" та "Кіноклуб" рішенням Національної ради 14 квітня вилучені з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України", - йдеться в повідомленні.

Згідно з даними прес-служби, на телеканалах "Ретро" та "Кіноклуб" були зафіксовані фільми за участю осіб, які загрожують національній безпеці України. "Зокрема, це фільми з акторами Сергієм Безруковим, Федором Бондарчуком, Михайлом Боярським, Жераром Депардьє, Дмитром Харатьяном", - йдеться в повідомленні.

Водночас, телеканал RTG TV (Russian Travel Guide) багато разів згадував Крим у складі Російської Федерації. Зокрема, за два дні в ефірі цього телеканалу Нацрада зафіксувала 123 факти трансляції десятисекундної заставки у формі пляшки з написом "Фільм був створений до включення Республіки Крим та Севастополя до складу Росії".

"Крім того, транслювалася ефірна заставка "Відкрийте світ. Подорожуйте Росією" з демонстрацією віртуальної карти регіонів країни, яка охоплює територію тимчасово окупованого Криму", - йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням Нацради, українські провайдери повинні будуть виключити зазначені канали з наповнення своїх пакетів ТВ-програм.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада