В Україні заборонили ще 15 російських каналів

Нацрада заборонила телеканали "Русский иллюзион", "Дом кино" та "Оружие"
Depo.Життя
11 лютого 2016 13:02
ФОТО: depo.ua

Телеканали показували занесених до списку ворогів України

Національна рада 11 лютого виключила з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, 15 російських телеканалів, повідомляє depo.ua з посиланням на lb.ua.

Рішення ухвалено за результатами моніторингу каналів і набуде чинності через місяць після оприлюднення.

На території країни не зможуть ретранслювати такі телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть Кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

Основними причинами для заборони телеканалів стали порушення законодавства в частині національної безпеки і про рекламу.

Йдеться про показ персон, внесених у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і про показ реклами, забороненої в Україні в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав-членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Так, в ефірі «Совершенно секретно» 28 січня зафіксували трансляцію документального фільму «Ксения Раппопорт. Игра без правил», який містив інтерв'ю з Михайлом Пореченковим.

Телеканал «Кто есть Кто» з 22 по 24 січня транслював документальний фільм «Иван Охлобыстин. Поп-звезда» (2011 р.).

На каналі «Шансон-ТВ» в період з 17 по 19 січня 2016 року побачили пісні Льва Лещенка, Григорія Лепса, Олександра Розенбаума, Йосипа Кобзона.

Показ програм за участю Лепса, Михайла Расторгуєва та Стаса П'єхи зафіксовано з 18 по 20 січня на телеканалі «Парк развлечений».

«Мир сериала» 22, 23, 26 січня 2016 року транслював серіал «Богатство» за участю Олега Табакова.

Телеканал «Время: далекое и близкое» в період з 17 по 19 січня показав Кобзона, Федора Бондарчука, Євгена Стеблова, Табакова, Сергія Безрукова, Лепса, Самойлова, Валерію.

З 16 по 21 січня в ефірі телеканалу «Сарафан» була трансляція передач «Фестиваль юмора «Юрмала» і «Фабрика смеха» за участю Юрія Гальцева.

В ефірі інших телеканалів зафіксовано розміщення комерційної реклами.

Нагадаємо, зараз в Україні заборонені російські телеканали «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «НТВ-мир», «Россия-24», «TVCI», «Россия-1», НТВ, ТНТ, «Петербург-5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «РБК-ТВ», Life News, Russia Today, «История», «Русский иллюзион», «Дом кино» і «Оружие».

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя