В Україні заборонили російські "Наш футбол" і "Карусель"

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 29 вересня заборонила ретрансляцію в Україні трьох російських каналів – Comedy TV, "Наш футбол" і "Карусель".
Depo.Життя
29 вересня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора, причиною для вилучення телеканалу Соmedy TV стало те, що він не мовить ще з 1 вересня 2014 року.

На телеканалі "Наш футбол" зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог закону про рекламу, "оскільки трансляція реклами у передачах іноземних телерадіоорганізацій, які не підпадають під юрисдикцію держав – членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, заборонена".

Аналогічне порушення зафіксували також в ефірі дитячого телеканалу "Карусель".

Зокрема, у рубриці "Погода" програми "С добрым утром, малыши!" регулятор зафіксував розміщення віртуальної карти регіонів Росії, яка охоплює територію анексованого Криму.

"Це суперечить статті 28 Закону України "Про інформацію", оскільки інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини", – заявили у Нацраді.

Нагадаємо, за станом на 1 вересня 2016 року Україна внесла у "чорний список" 73 російські телеканали.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя