В Україні заборонили серію популярного знеболювального (ОНОВЛЕНО)

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила одну з серій препарату "Комбіспазм"

Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 26 червня 2018 року Держлікслужби, оприлюдненому на сайті відомства, інформує Depo.ua.

Як пояснили у відомстві, таке рішення ухвалили на підставі встановлення факту невідповідності вимогам методу контролю якості (МКЯ) до реєстраційного посвідчення.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу Комбіспазм, ...серії EPD18001A1 виробництва Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед, Індія до окремого рішення", - йдеться у документі.

Однак юристи ТОВ "ОРГАНОСІН ЛТД", що здійснює реалізацію "Комбіспазму" на території України уточнили, що йдеться лише про заборону реалізації та застосування лише однієї серії цього лікарського засобу - "Комбізспазм" EDP 18001 A1.

"Термін тимчасової заборони, згідно чинного законодавства, не може перевищувати 90 днів. Водночас всі інші серії даного лікарського засобу розповсюджуються в Україні без обмежень", - запевнили юристи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна