В Україні стартував місячник добровільної здачі зброї

Місячник добровільної здачі зброї проводиться з метою виведення зброї з незаконного обігу
Depo.Життя
1 жовтня 2016 08:41
ФОТО: depo.ua

З 1 по 31 жовтня в Україні пройде місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції.

Громадяни, які у вказаний термін добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Місячник добровільної здачі зброї проводиться з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу.

"Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав в Національну поліцію України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. Просимо врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України" – відзначили в поліції.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя