В Україні стартує ЗНО з української мови та літератури

В Україні сьогодні починається ЗНО з української мови та літератури
Depo.Життя
5 травня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на прес-службу Українського центру оцінювання якості освіти.

Як зазначається, тестуванням з української мови та літератури починається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Для входу учасникам ЗНО необхідно мати при собі сертифікат ЗНО; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустку.

"У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або пред'явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається", – говориться в повідомленні.

Абітурієнтам рекомендують мати при собі дві-три ручки із чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

"Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування", – наголосили в прес-службі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: ЗНО, ЗНО 2016