В Україні поки що не будуть скасовувати електрички

ПАТ "Укрзалізниця" поки що не скасовуватиме приміські поїзди з 1 жовтня 2016 року
Depo.Життя
28 вересня 2016 13:03
ФОТО: depo.ua

Таке рішення ухвалив менеджмент компанії, зважаючи на велике соціальне значення приміських перевезень та розраховуючи на конструктивну співпрацю з місцевими органами влади щодо виплати ними компенсацій за перевезення пільговиків, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Водночас залізничники нагадали, що за 8 місяців 2016 року заборгованість місцевих органів виконавчої влади за перевезення пільговиків у приміському сполученні склала 271,6 млн грн.  

"Якщо ситуація з компенсаційними виплатами не покращиться, "Укрзалізниця" не виключає можливості скасування певних зупинок або скорочення кількості приміських поїздів, особливо в тих регіонах, керівництво яких категорично відмовляється співпрацювати з перевізником, йдеться у повідомленні", - зазначили в "Укрзалізниці".

За даними компанії, найбільше у вересні залізничники отримали від Дніпровської міської ради (1763,2 тис. грн), Тернопільської міської ради (860 тис. грн) та Запорізької міської ради (516,1 тис. грн). Певні кошти також перерахували 8 міських та районних рад Хмельницької області, 4 – Миколаївської області, по 3 – Кіровоградської, Запорізької та Полтавської областей. І лише за однією радою здійснили виплати в Луганській, Сумській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, Дніпропетровській областях. 

 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя