В Україні почав працювати відомий відеосервіс Netflix

Відомий американський сервіс відео за запитом Netflix почав працювати в 130 країнах, у тому числі і в Україні
Depo.Життя
6 січня 2016 22:28
ФОТО: depo.ua

Наголошується, що для українських користувачів доступні три тарифні плани, які пропонують безлімітний перегляд фільмів і серіалів, повідомляє depo.ua.

Базовий тариф коштує 8 євро, стандартний – 10 євро, і преміум – 12 євро, які відрізняються якістю відеопотоку (преміум підтримує Ultra HD), а також кількістю пристроїв, на яких одночасно можна дивитися відео.

Новим користувачам Netflix пропонує перший місяць користування послугою безкоштовно. Netflix підкреслили, що в Криму, Північній Кореї та Сирії сервіс працювати не буде у зв'язку з обмеженнями для американських компаній, які пов'язані з санкціями. Спочатку Netflix займалася прокатом фільмів на DVD-дисках, використовуючи модель бізнесу DVD поштою виключно на території США.

В останні роки Netflix почав власне виробництво телесеріалів, які доступні тільки своїм клієнтам. У липні 2013 Netflix був першим кандидатом постачальників інтернет-відео на премію Еммі. Компанія отримала 14 висувань, з яких серіал від Netflix "Картковий будиночок" отримав 9.

 В Україні добре відомі такі серіали Netflix як "Картковий будиночок" (House of Cards), "Шибайголова" (Daredevil), "Восьме почуття" (Sense8), "Нарко" (Narcos) та інші. Станом на жовтень 2015 року Netflix повідомив про 69,17 мільйонів передплатників з усього світу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя