В Україні набули чинності надзвичайні заходи на ринку електричної енергії

Постанова про прийняття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії буде діяти протягом місяця
Depo.Життя
19 грудня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua

Сьогодні набрали чинності тимчасові надзвичайні заходи на ринку електроенергії. Про це йдеться в постанові Кабміну від 9 грудня, яка оприлюднена в газеті "Урядовий кур'єр", повідомляє depo.ua з посиланням на "112".

Так, уряд погодився з пропозицією Міненерговугілля зробити ряд надзвичайних заходів у сфері енергетики у зв'язку з аварійними ситуаціями і руйнуваннями в об'єднаній енергосистемі України.

Серед зазначених заходів - корекція тарифів на виробництво електроенергії, встановлення додаткових платежів – надбавок і знижок – виробникам енергії, корекція тарифів на передачу, зміна алгоритму розподілу коштів оптового ринку.

"Укренерго" доручено визначити допустимий рівень зниження резервів енергогенеруючих потужностей, встановити графіки та обсяги виробництва електроенергії окремими компаніями, встановити тимчасові обмеження у виробництві та пропускних потужностей міждержавних енергомереж, а також проконтролювати виконання завдань щодо обмеження в споживанні.

"Це розпорядження набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діє протягом місяця", - йдеться в документі.

Нагадаємо, були пошкоджені чотири ЛЕП, провідні в Крим. Активісти, які здійснюють раніше продуктову блокаду анексованого півострова, не підпустили ремонтні бригади для ремонту опор. В результаті півострів залишився без світла. Пізніше учасники блокади дозволили відновити електропостачання Криму за однією з ЛЕП.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя