В Україні можуть дозволити марихуану

В Україні розглядається питання про можливість використання канабіноїдів в лікувальних цілях
Depo.Життя
26 квітня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявив виконуючий обов'язки голови Держслужби з наркоконтролю Олег Дзісяк, повідомляє depo.ua з посиланням на "Громадське радіо".

"Наркотики повинні служити людям в добрій справі, використовувати їх в медичних цілях, йти на оздоровлення, на благополуччя людини. Якщо наркотик вже в нелегальному обігу, йде поза медичного застосування і вживання, то, звичайно, це площина правоохоронних органів", - сказав Дзісяк .

Він також зазначив, що на сьогоднішній день розглядається питання про використання канабіноїдів в лікувальних цілях, оскільки їх лікувальну дію при деяких захворюваннях доведено міжнародним досвідом.

На сьогоднішній день канабіноїди (перш за все марихуана) легалізовані в ряді країн, серед яких Нідерланди, Чехія, Бельгія. У США для особистого використання наркотик дозволений тільки в штатах Вашингтон і Колорадо, а ще в 20 визнаний ліками або полегшує перебіг хвороби засобом.

Нагадаємо, в Україні стартував збір підписів на підтримку легалізації марихуани, відповідну петицію опубліковано на сайті глави держави.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя