В Україні жертвами грипу стали вже 289 людей

Найбільша кількість летальних випадків зафіксовано в Одеській області
Depo.Життя
16 лютого 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МОЗ.

"З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 289 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них 4 дітей віком до 17 років (у Вінницькій, Дніпропетровській та Полтавській областях)і 2 вагітних (у Запорізькій і Кіровоградській областях)", - йдеться в повідомленні.

За медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих.

Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, у місті Києві – 33, Черкаській областях – 20, Донецькій – 19, Львівській – 18.

Зараз в троьх областях показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги (Волинська – на 34,5 %, Закарпатська – в 1,9 рази, Миколаївська – на 6,3 %. В інших регіонах країни епідемічні пороги знаходяться в межах від 0,3 % у Хмельницькій до -64,0 % у Харківській областях.

Станом на 14 лютого в окремих регіонах введені обмежувальні протиепідемічні заходи або припинено навчання. Вже відновлені заняття в 10 тис. 928 дитячих навчальних, загальноосвітніх та позашкільних закладах.

Нагадаємо, що з початку епідемічного сезону (28 вересня) в Україні зареєстровано 3,7 млн хворих на грип та ГРВІ перехворіло 9,5% населення. Серед померлих від грипу четверо дітей і двоє вагітних.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя