В Угорщині презентували "українські суперечності"

У Центрі української культури в Будапешті відбулося відкриття виставки художніх творів Петра Грицюка “На гранях суперечностей” та приурочений до неї концерт Ансамблю народних інструментів "Маки" Коледжу культури та мистецтв міста Ужгорода
Depo.Життя
11 травня 2016 09:19
ФОТО: depo.ua

Виставку відкрив президент Дeржавного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко, передає depo.ua з посиланням на Експрес.

Після цього ведуча вечора, Дьонді Бірток ознайомила присутніх з творчою біографією художника та прочитала декілька його віршів, адже Петро Грицюк свої роздуми, ідеї, світобачення передає не тільки художньому на полотні, а й у віршах.

На його слова написано також багато пісень, які в записі також прозвучали на відкритті виставкиu.

Творча концепція художника базується на простих, зрозумілих речах шляхом популяризації загальновідомих цінностей та надбань художнім способом зображення, так, щоб була можливість задуматись, осмислити, можливо зробити якісь висновки. В той же час, переслідується мета неоднозначного трактування змісту. У його доробку понад п'ять десятків полотен, більша частина з яких об‘єднана у експозицію "На гранях суперечностей". Суперечність в поглядах, відчуттях, світосприйнятті. Суперечливий і сам автор, поєднуючи свою професію із творчістю.

В Угорщині презентували українські суперечності  - фото 1

В Угорщині презентували українські суперечності  - фото 2

Довідка: Грицюк Петро Петрович народився 07 листопада 1979 року в с. Микуличин, що на Яремчанщині Івано-Франківської області, Україна. В шкільні роки навчався в дитячій школі мистецтв, яку закінчив на відмінно.

З 1996 року по 2001 рік студент Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого в Харкові. Протягом 2001-2010 років працював в органах прокуратури.

В 2010 році Указом Президента України призначений на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Живе і працює в м.Івано-Франківську.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя