В США заарештували чоловіка, який 14 років не повертав відеокасету до прокату

Поліція заарештувала американця Джеймса Майерса, який в 2002 році взяв відеокасету в прокаті і до сих пір її не повернув
Depo.Життя
25 березня 2016 09:09
ФОТО: depo.ua

Як розповів 37-річний Мейерс, він відвозив доньку в школу і був зупинений співробітниками правоохоронних органів через зламаний стоп-сигнал, повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

Правоохоронці вивчили водійські права американця, після чого заявили, що в 2002 році на Мейерса був виписаний ордер на арешт.

Виявилося, що американець не повернув відеокасету в прокат J & J Video в місті Солсбері (Північна Кароліна).

"Сер, не знаю, як вам це сказати, але тут є ордер на ваш арешт за 2002 рік. Судячи з усього, ви взяли в прокаті фільм "Пішов ти, Фредді" і так його і не повернули", - процитував Мейерс слова офіцера поліції.

У поліцейському департаменті міста Конкорд підтвердили арешт Мейерса. Йому належить постати перед судом за звинуваченням в неповерненні орендованого майна. Слухання призначені на 27 квітня.

Історія Мейерса привернула увагу світових ЗМІ. Прокоментував інцидент і зірка фільму "Пішов ти, Фредді" Том Грін, який зізнався, що не може повірити в реальність того, що відбувається.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя