В СБУ "є запитання" до шеф-редактора "Інтера" Столярової

СБУ проаналізує висловлювання шеф-редактора телеканалу "Інтер" Марії Столярової
Depo.Життя
23 лютого 2016 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, передає depo.ua.

"Повідомлення у соцмережах про висловлювання цієї людини викликають у нас запитання і ця інформація буде досліджуватися, щоб дати відповідь, чи є склад злочину. Ми дуже швидко закінчимо такий аналіз і дамо виважену відповідь з приводу цього питання", - сказав представник української спецслужби.

Він також зазначив, що викликає подив сам факт, що "людина з таким минулим" працює у поважному українському телеканалі.

"Викликає подив, як така людина, з таким минулим, могла опинитися на такій посаді - на відомому і поважному телеканалі в Україні. Я думаю, що тут питання не тільки до СБУ", - сказав Ткачук. 

Нагадаємо, що Марія Столярова, яка є громадянкою Росії, вчора, в ефірі програми "Подробности недели" в прямому ефірі про Героїв Небесної Сотні сказала "Ну-ка, давайте заканчивайте эту х*ню".

У зв'язку з цим Національна рада з питань телебачення й радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер"

Зазначимо, сьогодні народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук звернувся до СБУ з проханням дати оцінку висловлюванням шеф-редактора "Інтера" Марії Столярової під час ефіру про Небесну Сотню.