У резиденцію Путіна закупили шкіряний батіг, партію колготок та бюстгальтерів

Стало відомо, які держзакупівлі здійснюються для резиденції президента Росії "Русь" в Тверській області, на території національного парку "Завидово"
Depo.Життя
7 квітня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Серед звичайних покупок опинилися досить дивні речі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Собеседник".

У загальному переліку закупівель знайшлися колготки на 15 тис. доларів, шкіряний батіг і струни для арфи.

До цього набору додалася елітна нижня білизна: чорні чоловічі шкарпетки фірми Kunert (Німеччина), вартістю 22 долари за пару. Продовжують цей ряд термошкарпетки, короткі жіночі шкарпетки, знову-таки німецькі шкарпетки, але вже бежеві і класу "люкс", причому - 41 розміру, виготовлені з кашеміру і мериносової вовни.

Також Росія закуповує для резиденції цілу лінійку плавок зарубіжних престижних марок, на зразок Guess, причому в лінійці присутні всі розміри, аж до XXL.

Не залишилися поза увагою і жінки, для яких створено лот на купальники трьох розмірів (від 46 до 50) і бюстгальтери, як з м'якою чашею, так і ущільнені.

Представник ФСТ (Федеральна служба по тарифам) пояснив, що вся ця білизна є уніформою співробітників охорони, яким потрібно займатися фізичною підготовкою в різних умовах, у тому числі і в у воді.

Він, однак, не прокоментував, ні необхідність шкіряного батога, ні елітну постіль фірми Frette, чия продукція, використовується, зокрема, при дворах спадкових правителів Європи.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя