В порти Криму зайшли танкер з прапором Монголії і вантажне судно з прапором Того

В порти анексованого Криму продовжують заходити іноземні судна, зокрема танкер під прапором Монголії і вантажне судно під прапором Того
Depo.Життя
22 грудня 2015 23:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"21 грудня в Керченський морський рибний порт зайшов газовоз "Maria" під прапором Монголії. Примітно, що на кормі досі збереглася попередня назва судна – "Mariana", і порт приписки судна, французький місто Гавр", - пише видання.

При цьому онлайн-сервіс відстеження суден, дійсно, показує, що судно "Mariana", що має назву АІС "Maria", перебуває в порту Керчі.

В порти Криму зайшли танкер з прапором Монголії і вантажне судно з прапором Того - фото 1

"Мова йде про танкері довжиною 82.99 метрів і шириною 14.33 метрів, IMO: 8016835, MMSI: 457294000,позивний: JVDW6. Також, як повідомили жителі Феодосії, напередодні в акваторію порту феодосії зайшло вантажне судно "Rania H" під прапором Тоголезької Республіки, IMO: 9002128, MMSI: 671558000, позивний: 5VDD5", - уточнює видання.

В порти Криму зайшли танкер з прапором Монголії і вантажне судно з прапором Того - фото 2

Зазначимо, це не перший випадок, коли у кримські порти заходять іноземні судна. Незважаючи на те, що на порти анексованого Криму накладені санкції, в них час від часу заходять іноземні судна.

Раніше в акваторії керченського порту були помічені танкер TALA під прапором Панами, судно SYN MAIA під прапором Італії, пором "Олександр Ткаченко", який раніше іменувався "Робур" та іноземне судно GREEN LIGHT.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя