В окупованому Криму озброєні ФСБшники знову "трусять" кримських татар

Російські спецслужби проводять масові обшуки у будинках кримських татар у анексованому Криму
Depo.Життя
12 жовтня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв у Facebook, передає Depo.ua.

"Залякування і репресії тривають. У Криму проводять масові обшуки. На даний момент, за нашими даними, обшуки проводять в 5 будинках в Сімферополі", - пише він.

Активісти повідомляють про затриманих.

"Сьогодні співробітники ФСБ нагрянули в село Строганівка і масив Кам'янка передмістя Сімферополя. Шукають чергових "терористів". До слова, ті, у яких проходять обшуки недавно повернулися з Хаджу. Для залякування і психологічного тиску підтягнули десятки співробітників ОМОН з автоматами і автозаки. Сусідів і родичів навіть близько не підпускають до будинків обшукуваних, у них свої поняті. У Строгонівці матері одного з обшукуваних стало погано, після того як ОМОНівці її штовхали і не пустили в будинок. Вона втратила свідомість перед будинком. Приїхала бригаду "швидкої" до неї довго не підпускали. Після обшуку деяких вже відвезли в управління ФСБ", - повідомляє кримськотатарський активіст Шевкет Наматулаєв.

У свою чергу, адвокат Єдем Смедляєв повідомляє, що його не пускають на обшук до клієнта.

"На обшук Джемадінова Еміля Енверовича, не пускають адвоката", - заявив він.

Нагадаємо, 23 серпня  повідомлялося про те, що в окупованому Криму поновилися обшуки, що проводяться працівниками ФСБ у будинках кримських татар.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя