В окупованому Криму пройшли Шевченківські літературні читання

Члени і прихильники громадської організації "Українське національно-культурне товариство Севастополя" вшанували пам'ять українського поета Тараса Шевченка
Depo.Життя
12 березня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

12 березня в Діловому і культурному центрі Севастополя відбулися Шевченківські літературні читання, повідомляє depo.ua з посиланням на Крим.Реаліі.

В ході зустрічі ведуча Любов Пласкальная розповіла про життєвий шлях українського поета, а Ольга Клетчук, Наталя Приїжджих, Клавдія Трубнікова та Олег Леус зачитали вірші та уривки з поем Тараса Шевченка. Народний самодіяльний квартет "Віолка" під керівництвом Віктора Ковальчука виконав кілька пісень на вірші Тараса Шевченка, які підспівували майже всі присутні.

В окупованому Криму пройшли Шевченківські літературні читання - фото 1

Захід підтримав голова громадської організації "Асоціація національно-культурних товариств Севастополя" Валерій Мелодан.

В окупованому Криму пройшли Шевченківські літературні читання - фото 2

9 березня в день народження українського поета Тараса Шевченка до його пам'ятника в Севастополі активісти поклали квіти, а в Діловому і культурному центрі міста пройшла виставка малюнків та лекція на тему "Тарас Шевченко - художник і графік", яку провела Клавдія Трубнікова.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя