В окупованому Криму хочуть створити "православний Артек"

В окупованому Криму хочуть створити великий всеросійський табір православної молоді, на зразок табору "Артек", і збільшити кількість паломницьких центрів для розвитку "духовного та патріотичного виховання"
Depo.Життя
5 вересня 2016 08:25
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції заявив отаман кримської громадської організації "Слава і Воля", депутат "Держради" Криму Олександр Палочкін, передає depo.ua з посиланням на "Новости Крыма"

"Крим - це православна святиня, духовний центр слов'янських та інших народів. Потрібно всіляко сприяти тому, щоб найближчим часом тут стало більше паломницьких центрів і, я б сказав, тому, щоб розвивати тут патріотичне та духовне виховання молоді", - зазначив депутат-отаман.

За його словами, для цього можна було б створити на півострові великий всеросійський табір православної молоді.

"Можливо, звичайно, не такого формату, як "Артек", але тим не менш, сьогодні такого централізованого місця - немає. Ми будемо виходити з цією ініціативою і пропонувати федеральній владі і громадським організаціям провести якийсь моніторинг, щоб зібрати пропозиції про його майбутнє розташування. Козаки стоять на сторожі цих програм і всіляко сприяють їхньому втіленню в життя", - резюмував Палочкін.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: Артек, Крим