В окупованому Криму бюджетникам урізають зарплати

У низці бюджетних установ Криму попереджають про очікуване скорочення зарплат у середньому на 10%
Depo.Життя
6 червня 2016 08:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомив один із працівників бюджетної організації Сімферополя, керівництво вже попередило підлеглих, що в травні вони отримають зарплату менше, ніж в квітні, приблизно на 10%, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Нам це пояснили, що в бюджеті немає грошей, тому будуть урізати виплати. Якщо раніше ми виходили на роботу в святкові дні і нам оплачували цей час додатково, то тепер нас намагаються не залучати через економію", – розповів він на умовах анонімності.

Як довго триватиме такий стан, ніхто не уточнює. "Скоро почнуться відпустки, для всіх важливо, щоб відпускні виплатили вчасно і в повному обсязі, а що буде потім, ми не знаємо", – зазначив співрозмовник видання.

Підконтрольна Росії влада Криму офіційно цю ситуацію не коментує.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що російським військовим Чорноморського флоту, що розташований на території Криму, на 40% знизили заробітну плату, оскільки за час, коли Крим перебував під контролем України, вони отримували надбавки за службу в іншій країні.

Крім того, за даними кримських ЗМІ, наприкінці травня співробітники керченських МУПів залишили свої робочі місця і вийшли до керівництва з вимогою видати зарплату за два місяці. При цьому людям відмовляють у звільненні.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя