На окупованому Донбасі від грипу померли 540 людей, - штаб АТО

В період з 1 грудня 2015 року по 1 лютого 2016 року в лікувальні заклади Донбасу з симптомами ОРВІ звернулися близько 175 тисяч людей, в тому числі близько 4 тисяч дітей
Depo.Життя
9 лютого 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Наразі пік епідемії грипу спостерігається в Амвросієвському та Старобешівському районах, а також в містах Торез, Шахтарськ та Харцизьк, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Як зазначається, через брак ліків та неможливість вчасно отримати медичну допомогу кількість летальних випадків дедалі збільшується.

Проте головною причиною загибелі людей у штабі АТО називають цілеспрямовану діяльність ватажків так званої "ДНР".

"По-перше, напередодні епідемії ними не було вжито відповідних та достатніх заходів по забезпеченню доступу населення до медичних послуг, що є одним з основних обов’язків влади перед населенням", - зазначили у прес-центрі.

По-друге, навіть після загибелі людей керівництво терористів публічно заперечує факт епідемії, що не дозволяє ні Україні, ні міжнародній громадськості надати допомогу населенню регіону, що опинилося в критичній ситуації.

При цьому наголошується, що зростання епідемії грипу на тимчасово окупованих районах Донбасу організовують спецслужби Росії. "По-перше, для деморалізації місцевих жителів та збереження контролю над населенням регіону, серед якого поширюються антиросійські настрої, по-друге, для можливості приховати перед населенням Росії загибель військовослужбовців ЗС РФ що перебувають на українській території", - пояснили в штабі АТО.

Нагадаємо, за даними МОЗ, в Україні від грипу померли вже 246 людей.

Більше новин про війну на Донбасі читайте на  Depo.Війна

Мітки: Донбас, грип