В Одеській області на магістральному газогоні прорвало трубу

В Одеській області на прикордонній ділянці одного з магістральних газогонів балканського напрямку під час перевірки було виявлено тріщину на тілі труби, що спричиняє витік газу
Depo.Життя
27 серпня 2016 22:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в оперативному повідомленні Центрального диспетчерського департаменту ПАТ "Укртрансгаз", передає depo.ua.

"Станом на сьогоднішній ранок, транзит природного газу до республіки Молдова та країн Балканського регіону здійснюється своєчасно та у повному обсязі, а газотранспортна система України працює у штатному режимі", - розповіли у відомстві.

Для надійного усунення несправності було вирішено замінити ушкоджену ділянку новою трубою: наразі формується план проведення вогневих робіт. За попередніми оцінками, для проведення робіт може знадобитися до 8 днів.

"Вогневі роботи заплановано розпочати у вівторок (30 серпня). На час проведення цих робіт буде знижено вихідний тиск із газотранспортної системи України на балканському напрямку, про що було повідомлено контрагентів та операторів ГТС суміжних країн", - пояснили в "Укртрансгазі".

"Газопровід знаходиться в безпосередній близькості від державного кордону, і для проведення ремонтних робіт знадобиться відсікти ділянку трубопроводу довжиною 12 кілометрів, задіявши лінійний кран, який знаходиться на території Молдови. Ситуація не створює небезпеки для жителів навколишніх населених пунктів", - запевнили у відомстві.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя