В ОЧЕС, де зараз головує Росія, вважають Крим українським

В Організації Чорноморського економічного співробітництва підтверджують територіальну цілісність України, розглядаючи Автономну Республіку Крим як невід'ємну частину української держави
Depo.Життя
16 квітня 2016 09:05
ФОТО: depo.ua

Про це йшла мова під час візиту 13-15 квітня до Києва генерального секретаря Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Майкла Христидиса, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Темами переговорів стали залучення в Україну ресурсів ОЧЕС, зокрема, Чорноморського банку реконструкції та розвитку, а також стан справ в освітній, транспортній та інших сферах ОЧЕС.

Майкл Христідіс був проінформований про доступ до освітнього процесу в Україні з боку громадян, які перебувають на окупованій території Криму.

Особливу увагу було приділено проектам розвитку дорожньої та морської інфраструктури, інтермодальним і комбінованим перевезенням, системі квот дозволів на вантажні автомобільні перевезення. Проведений обмін думками про продовження міждержавного діалогу в рамках ОЧЕС з будівництва Чорноморської окружної магістралі, яка пройде по території країн-учасниць Організації.

Гість зазначив, що на шляху до реалізації цього проекту ОЧЕС виходить з позиції поваги територіальної цілісності України і поваги до її міжнародно визнаних кордонів, розглядаючи АР Крим як невід'ємну частину України.

В першому півріччі 2016 року в ОЧЕС головує Росія. Наприкінці січня Україна провела дипломатичний демарш у зв'язку з початком російського головування в Організації Чорноморського економічного співробітництва.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя