В Міноборони кажуть, що прострелений блонежилет підходить для військових

Прострелена пластина бронежилета, представлена ​​на засіданні Ради, була перевірена і випробування підтвердили її відповідність четвертого класу захисту
Depo.Життя
20 лютого 2016 22:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони, повідомляє depo.ua.

За дорученням Міністра оборони України сьогодні, 20 лютого, в спеціалізованій сертифікованої лабораторії однієї з військових частин Збройних Сил України відбулися випробування бронежилетів виробництва підприємства "Темп-3000", які знаходяться на складах Міністерства оборони. Також було перевірено пластина бронежилета, яку продемонстрували в парламенті і яка нібито "не відповідає заявленому класу бронезахисту".

"Представлені пластини були обстріляні кулями 7,62Х39ПС, 7,62Х39БЗ, 5,45Х39ПП і 7,62Х54ЛПС. Проведено обстріл зразків підтвердив заявлений виробником четвертий клас бронезахисту", - заявили в Міноборони.

Єдиним типом боєприпасів, який пошкодив бронежилети, були бронебійно-запальні патрони, які призначені для ураження легкоброньованих об'єктів.

"Таким чином, народний депутат Сергій Соболєв, заявляючи, що пластину бронежилету пробив звичайний патрон, ввів всіх в оману. Такі заяви можна розцінити як провокаційні дії, спрямовані на підрив авторитету армії, створення панічних настроїв серед військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу на передовий ", - сказано в заяві Міноборони.

Нагадаємо, що раніше під час засідання Верховної Ради нардеп від "Батькіщини" Сергій Соболєв заявив про те, що українським військовим постачаються неякісні бронежилети. Після цього спікер Верховної Ради Володимир Гройсман попросив Головну військову прокуратуру провести розслідування з приводу цієї заяви. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя