В "ЛНР" масово труяться горілкою з заводу Плотницького

На тимчасово окупованих територіях Луганської області масового характеру набули випадки отруєння фальсифікованими алкогольними виробами та неякісними продуктами харчування
Depo.Життя
29 січня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає depo.ua.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", тільки за грудень 2015 року зареєстровано 87 звернень мешканців окупованих районів Луганщини на адресу так званої "Генеральної прокуратури" "ЛНР" щодо перевірки якості алкогольної продукції та продуктів харчування. У 23 зверненнях громадян наводяться факти отруєння сумнівної якості алкогольною продукцією місцевого виробника "Луга-Нова" і пивом, який після окупації частини Луганщини опинився під контролем глави "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Тільки за один тиждень грудня до лікарняних закладів "ЛНР" звернувся 61  луганчанин з симптомами харчового отруєння. За словами Снєгирьова, досить часто неякісні продукти надходять із Росії.

"Відсутність контролю з боку так званих "силових структур" самопроголошеної "ЛНР" за якістю товарів, що надходять з території РФ, серед яких певний відсоток складають товари з простроченим терміном реалізації, призводять до фактів масового отруєння серед цивільного населення тимчасово окупованих територій Луганщини", - зазначив активіст.

"Левова доля, серед зафіксованих фактів отруєння, припадає на так звану "сіру" лікеро-горілчану продукцію, яку виробляють з сумнівної якості спирту російського і українського походження. Примітно, що фактичним монополістом з продажу лікеро-горілчаної продукції та продуктів харчування є торгові мережі, які належать очільнику самопроголошеної "ЛНР" Ігорю Плотницькому", - зазначив Снєгирьов. 

Читайте також: Як Плотницький і Захарченко воюють за горілку

Більше актуальних новин читайте на