В Києві заарештували відому правозахисницю

У столиці заарештовали правозахисницю Наталію Лордкіпанідзе
Depo.Життя
31 січня 2016 08:19
ФОТО: depo.ua
В Києві заарештували відому правозахисницю
В Києві заарештували відому правозахисницю

Як передає depo.ua, про це у "Фейсбуці" написала її донька, співачка Юлія Лорд.

"30 січня в шевченківському районному суді, не зважаючи на аргументовані заперечення захисту, слідчий суддя прийняв сторону прокурорів і запроторив мою маму до СІЗО на 60 діб. В Україні народився новий політичний в'язень! Система не здається, а це означає, що наша боротьба триває", - зазначила Лорд.

Жінку звинувачують в організації замовного вбивства колишнього чоловіка.

"Моя мама відомий громадський діяч, активіст-волонтер, котра протягом останніх кількох років займається визволенням незаконно утримуваних в СІЗО і правовою допомогою незаконно засудженим! Брала участь а визволенні відомих політв'язнів!" - пояснює донька затриманої.

За словами Лорд, обшук проходив за неприйнятних обставин.

"Дуже показовою є історія про вилучення з квартири можливих речових доказів. До помешкання слідча група приїхала озброєна маминими ключами, дочекалась, коли брат піде по справах, і спокійно проникла в квартиру, коли там нікого не було. Понятих привезли з собою. Поняті та "реформована" і "переатестована" слідча Мєдвєдєва Н.В., котра проводила вилучення, чомусь нервували і плутались у відповідях на питання: де і за яких обставин вони тих понятих знайшли. А коли зрозуміли, шо плутаються, універсальною відповіддю стало "не памятаю". Що вони "вилучали" зі своїми "в дошку" понятими, поки не було господарів, це - питання", - обурюється Лорд.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя