В Києві презентують повість про дитину в інвалідному візку

Українська дитяча письменниця Лариса Ніцой разом із дітьми-інвалідами та зірками презентує книгу про хлопчика, що пересувається на інвалідному візку
Depo.Життя
2 березня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомила авторка книжки, відома українська дитяча письменниця Лариса Ніцой.

В Києві презентують повість про дитину в інвалідному візку  - фото 1

Книжка називається "Дві бабуські в незвічайній школі або скарб у візку".

"Це пригодницька повість про трьох друзів школярів. Один з них у візку", - повідомила письменниця. - Допомагати дітям з інвалідністю, сприяти їх соціалізації необхідно разом: книгами, фільмами, телепередачами, культурними заходами"

Презентацію задумано як захід, під час якого діти у візках зможуть познайомитися із відомими українцями, зірками, в тому числі - із зірками з особистими потребами. Взяти участь в заході планують чемпіонка параолімпійських ігор Світлана Трифонова, шоу-вумен Вікторія Федорчук, танцюристи-бальники в колясках і чемпіон світу з латино-американської програми Валерія Бевзюка, оперний співак Годо, партнер проекту Ірина Ступка, видавець Івана Степуріна, письменниця Лариса Ніцой, британський ілюстратор Еліна Елліс. 

"Всі вони зберуться на презентацію книги сучасної письменниці Лариси Ніцой, вперше в українській літературі зробила головним героєм твору дитини в інвалідному візку. Українські діти з інвалідністю нарешті отримали літературного героя, схожого на них, на якого хочеться рівнятися", - йдеться в прес-релізі.

Презентація відбудеться 3 березня, у Всесвітній день письменника в Києві, в  Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький арсенал" (вул. Лаврська, 10-12).

 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя