В Каннах покажуть український фільм "Жінка на війні"

На 71-му Каннському кінофестивалі відбудеться прем'єра українського художнього фільму "Жінка на війні" ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Держкіно.

Наголошується, що фільм було створено у копродукції Франції, Ісландії та України за підтримки Держкіно. Картину буде представлено в рамках конкурсної програми Semaine de la Critique ("Тиждень критики"), яка є однією з найстаріших секцій Каннського кінофестивалю.

У фільмі "Жінка на війні" порушено болючу проблему деградації довкілля, що передається через боротьбу жінки, яка вирішила взяти на себе місію із захисту природи і збереження височин Ісландії.

Халла - диригент хору, яка за лаштунками тихої рутини веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Халла планує свою найсміливішу операцію, вона отримує несподіваного листа. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Халла готується залишити свою роль диверсанта і захисника нагір'я, щоб виконати свою мрію стати матір'ю, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати алюмінієвій промисловості руйнівного удару.

Нагадаємо, організатори Каннського кінофестивалю відмовилися включати фільми американського телеканалу та сервісу потокового відео Netflix до конкурсної програми

Раніше була оголошена конкурсна програма Каннського кінофестивалю.

Поза конкурсною програмою відбудеться прем'єра фільму "Соло. Зоряні війни. Історії", яка вийде в прокат у травні, а також "Ле-Гран Бан" (режисер Жиль Леллуш).

71-й Каннський фестиваль пройде з 8 по 19 травня. Журі Каннського кінофестивалю очолить Кейт Бланшетт, а журі секції "Особливий погляд" - Бенісіо Дель Торо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна