В Ізмаїлі проведуть радикальну чистку водогону

Протягом 16-22 червня до Ізмаїльської районної лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" звернулося 583 людини, з них 331 дитина
Depo.Життя
23 червня 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Держслужбу України з надзвичайних ситуацій.

Так, станом на 7:00 23 червня в медичних закладах Ізмаїла перебуває 221 людини, в тому числі 115 дітей. Виписано (переведено на амбулаторне лікування) 362 особи, з них 216 дітей.

Як повідомив мер міста Андрій Абрамченко, для знезараження мережі водопостачання Ізмаїла застосовуватимуть діоксид хлору, на придбання якого з бюджету міста буде виділено 190 тис. грн, передає "Укрінформ".

"Члени комісії обговорили ситуацію, що виникла внаслідок забруднення водопроводу, і одностайно схвалили рішення про застосування діоксиду хлору для знезараження водопровідної мережі від вірусної інфекції", – сказав Абрамченко.

Діоксид хлору буде застосовано також для свердловин і резервуарів з питною водою.
Після очищення водопровідну мережу промиють чистою водою.

Про початок робіт із знезараження та їх закінчення буде широко поінформовано населення.

У період промивання водогону ізмаїльчанам обіцяють організувати підвозення питної води.

Нагадаємо, 18 червня в місті Ізмаїл Одеської області ввели надзвичайний стан у зв'язку з масовим отруєнням людей кишково-вірусною інфекцією. За фактом порушення санітарних норм поліція відкрила кримінальне провадження, а прикордонники розпочали охорону водойм з роз'ясненням людям щодо заборони купання.

У СЕС заявили, що причиною отруєнь в місті стала біологічна кишкова паличка у воді.

Водночас у МОЗ зазначили, що причиною отруєння людей стало потрапляння відходів із вбиралень будинків приватного сектору до міської водогінної мережі унаслідок підтоплення через сильні зливи.