В Індонезії помер чоловік-дерево

В Індонезії помер Деде Косвара, якого страждав на рідкісну хворобу — вірус папіломи
Depo.Життя
9 липня 2016 12:28
ФОТО: depo.ua
В Індонезії помер чоловік-дерево
В Індонезії помер чоловік-дерево

Про це на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" повідомив журналіст Дмитро Комаров, який два роки тому брав інтерв'ю у Деде, передає depo.ua.

"Дізнався погану новину. Помер Деде Косвара. Ще взимку. Новини з Індонезії долітають довго. Деде був відомий, як людина-дерево. Ми познайомилися в Індонезії пару років назад. Провели разом з Деде цілий день. Неймовірно важкий день. Це було не просто інтерв'ю - це була сповідь ", - написав Комаров.

В Індонезії помер чоловік-дерево - фото 1

Вірус папіломи перетворив руки та ноги Косвара на подобу гілок дерева.

"Косвара народився таким же, як і всі інші. Був простим рибалкою, одружився, завів дитину. Але його життя перевернуло страшне захворювання. Руки і ноги перетворилися в "коріння". Він мав по кілька кілограмів "кігтеподібних" утворень на кожній руці і нозі. Це мутований вірус папіломи, з яким наука і медицина впоратися не в силах", - розповів журналіст.

За його словами, чоловік не міг справлятися з самими елементарними завданнями.

"Виделку або сигарету в його руки допомагали вставляти батьки. Чоловік дуже страждав, нудьгував за дружиною і дитиною, які його покинули. Ніколи не забуду, як я привітався з ним за руку, а Деде здивовано сказав: "Ти перший за багато років, хто доторкнувся до мене і привітався за руку". Це було дуже боляче. Від нього відверталися люди, ігнорували, боялися. Хоча вірус не заразний. Спочивай з миром, Деде", - написав Комаров.

В Індонезії помер чоловік-дерево - фото 2

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя