В ЄС хочуть заборонити дітям користуватися соцмережами без батьків

До 2018 року соціальні мережі Facebook, Snapchat і Twitter повинні розробити спосіб отримання згоди батьків на реєстрацію в соцмережі або ж відмови у доступі
Depo.Життя
23 квітня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua

Згідно з новими правилами, для доступу до соціальних мереж "Фейсбук", Snapchat, Twitter і Instagram в Євросоюзі підліткам молодше 16 років буде потрібна згода батьків, такі зміни повинні вступити в силу в 2018 році, повідомляє depo.ua з посиланням на РІА Новини.

Як повідомляє видання, серед користувачів соціальних мереж є велика кількість неповнолітніх. За даними Financial Times, що посилається на дослідження аналітичної компанії eMarketer, у Великобританії один з п'яти дітей віком до 11 років має акаунт у Фейсбуці, хоча це суперечить правилам користування соцмережі, згідно з яким користувач повинен бути старше 13 років.

Загалом, близько 80% британських підлітків у віці від 12 до 17 років є користувачами "Фейсбука". Перед великими компаніями тепер стоїть завдання по розробці способу отримання згоди батьків на реєстрацію в соцмережі або ж відмови у доступі. Поки невідомо, як саме будуть здійснюватися нововведення. Стало відомо, що деякі країни на чолі з Великою Британією планують знизити вікове обмеження до 13 років, в той час як Франція та інші держави прийняли рішення залишити відкритим доступ для осіб, що мінімальний вік яких становить 16 років.

Поки що всі соціальні мережі, при реєстрації аккаунта просять лиши ввести дату народження, це єдина "перевірка" на вік користувача.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя