В ефірі NewsOne і радіо Ера стартує новий ранок

5 вересня в ефірі телеканалу NewsOne і радіостанції Ера одночасно вийде перший випуск спільного ранкового шоу
Depo.Життя
5 вересня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua

Віщаючи з однієї студії, програма об'єднає дві аудиторії радійну і телевізійну.

В ефірі NewsOne і радіо Ера стартує новий ранок - фото 1

Ведучими ранку стануть Матвій Ганапольський і Тетяна Терехова.

"Для мене перш за все це дуже цікавий експеримент. Я досить довго веду радійні і телевізійні ефіри, але вперше перед нами стоїть дуже важливе завдання - об'єднати в єдиному інформаційному потоці дві величезні аудиторії телеканалу NewsOne і радіостанції Ера. Потрібно захопити телеглядача, щоб людина, прокинувшись вранці, увімкнула телевізор і продовжила нас слухати, добираючись на роботу вже в ефірі радіостанції. Ось ця безперервність і є нашою метою"- коментує Матвій Ганапольський

"Це абсолютно унікальний проект, оскільки ми будемо працювати одразу на дві великі і різні аудиторії. Вони відрізняються за своїми вимогами і сприйняттям, але ми будемо намагатися задовольнити інтерес і інформаційні потреби кожного. Це велика відповідальність і серйозна задача, я абсолютно впевнена, що разом ми впораємося. Працювати в ефірі з Матвієм Ганапольським особисто для мене велика радість", - Тетяна Терехова.

Програма виходитиме по буднях з 7:00 до 10:00.

Протягом тригодинного спільного прямого ефіру телеканалу NewsOne і радіо Ера ведучі обговорюватимуть теми, що сколихнули країну. Події будуть розглядатися з усіх боків, представляючи незвичайні точки зору. Ключовими експертами в цій бесіді журналісти пропонують стати телеглядачам і радіослухачам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя